Transport medyczny

Świadczymy usługi transportu medycznego na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort naszym pacjentom na najwyższym poziomie, jednocześnie dostosowując się do indywidualnych wymagań pacjenta związanych z jego stanem zdrowia.

Przewozimy pacjentów na zabieg, rehabilitację, do szpitali, domów opieki społecznej czy placówek medycznych, zapewniamy także usługi znoszenia pacjenta oraz – jeżeli jest taka potrzeba – czekamy na pacjenta w trakcie jego zabiegu czy wizyty u specjalisty. W karetce znajduje się także miejsce dla osoby towarzyszącej pacjentowi.

Pacjentom wymagającym stałej opieki lekarskiej, regularnych zabiegów czy długotrwałej rehabilitacji oferujemy stałe umowy gwarantujące im nie tylko bezpieczeństwo przemieszczania się na leczenie, ale również korzystny system rabatowy zapewniający przystępną cenę.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym bezpieczne przewożenie pacjentów zarażonych MRSA (gronkowiec).

Paramedic 24 to zespół wykwalifikowanych ratowników medycznych. Także nasi kierowcy posiadają ukończony kurs pierwszej pomocy wraz z uprawnieniami do kierowania uprzywilejowanym pojazdem. Pacjentom wymagającym szczególnej opieki zapewniamy nadzór lekarza.

Więcej na temat zespołu w dziale O FIRMIE.

Aby zamówić transport uprzejmie prosimy o skorzystanie z formularza „ZAMÓW TRANSPORT” dostępnego na każdej stronie, bądź o kontakt telefoniczny z DYSPOZYTOREM pod całodobowym numerem: 507 199 600.

Transport można zamówić z kilkudniowym wyprzedzeniem bądź do kilku godzin przed planowanym wyjazdem.