O firmie

Paramedic24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ratowników medycznych, lekarzy, a także kierowców posiadających ukończony kurs pierwszej pomocy oraz uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi.

Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, seminariach i dodatkowych szkoleniach. Przede wszystkim jednak naszą wizytówką jest ogromne doświadczenie w zawodzie, które umożliwia nam świadczenie usług ratownictwa medycznego na wysokim poziomie.

Wszyscy nasi pracownicy to doświadczeni ratownicy, charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą i nastawieniem na potrzeby do klienta. Pełne empatii podejście zapewnia przewożonym osobom komfort psychiczny. Zawsze dbamy o miłą atmosferę, z cierpliwością i zrozumieniem podchodzimy do wszelkich oczekiwań, kierując się troską o dobro pacjenta i jego samopoczucie.

Misją naszej firmy jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej w komfortowej i pełnej życzliwości atmosferze, przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa zdrowia i życia pacjentów.

Paramedic24 ma siedzibę w Szczecinie, stąd tak wiele placówek z województwa zachodniopomorskiego z którymi współpracujemy. Działamy jednak na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na transport sanitarny, co oznacza, że przychodnie mające umowę z NFZ dotyczącą podstawowej opieki zdrowotnej mogą z nami współpracować w zakresie transportu swoich pacjentów.
Obecnie współpracujemy z wieloma szpitalami, placówkami medycznymi i domami opieki społecznej (więcej w dziale WSPÓŁPRACA)

Referencje:

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Stargardzie Szczecińskim

Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie

Szpital w Dębnie

Opinie w internecie: http://swietnafirma.pl/nFirma.aspx?id=1085842&s=w82bj66u&n=roman-bodnar—paramedic-24